Program TV, Acum la Tv, Ghidul filmelor de la TV  



ROMANESTI

10:00, TVR 1 - În grădina Danei
10:00, TVR 2 - Viaţa cu Derek
09:15, Acasa - Regina inimilor
10:00, Prima TV - Sănătate cu Stil
10:00, PRO TV - După 20 de ani
09:30, TVR International - Politică şi delicateţuri
09:30, Antena1 - Te cunosc de undeva!
10:00, REALITATEA TV - Realitatea de la fix
10:00, B1TV - Weekend B1
09:30, TVH - Ecumenica
09:00, National TV - Neamul Şoimăreştilor
10:00, PRO TV International - Acasă la români
10:00, N24 - Slujba de Duminică
09:20, Romantica - Viaţa mea de basm: Hans Christian Andersen
10:00, Antena3 - News Magazine
10:00, Euforia Lifestyle Tv - Glee
10:00, Antena International - News Magazine
09:00, Kanal D - Elita
09:00, Antena2 - Star Matinal

FILM

09:10, HBO - Lego Batman: Lupta supereroilor
10:00, Hallmark - Anatomia lui Grey
10:05, AXN - Jordan
10:15, ProCinema - La Bloc
09:25, Cinemax - Creaturi fioroase
09:25, TCM - Un grădinar face carieră
09:40, TV 1000 - Yolki 3
10:15, AXN SCI-FI - Energie în farfurie
07:00, AXN CRIME - Teleshopping
08:35, MGM - Chitty Chitty Bang Bang
10:00, HBO Comedy - Suburgatory

MUZICA

10:00, Kiss TV - Kiss Selecta
10:00, MTV Romania - MTV Hangover
09:00, VH1 - Lazy Sunday Tunes
10:00, Etno TV - Topul Artistului
09:30, Mezzo TV - S. Msc. From Med. SP.: The Llibre V.&The Cantigas De S. Maria
10:00, MTV2 - In Rocks We Trust!
10:00, MTV Hits - The Official UK Top 40
07:00, VH1 Classic - Nothing But Classics
10:00, MTV Dance - Big Tunes!
08:00, Favorit TV - Favoriţii sunteţi voi
10:15, Televiziunea U - Videoclips

STIINTE

10:00, Discovery - Supremaţia maşinilor
10:05, Animal Planet - Apărătorul leilor
10:00, National Geographic - Supravieţuitori în Alaska
10:00, Viasat Explorer - Monştrii de Fier
09:25, Viasat History - Istoria creştinismului
10:00, Discovery Civilisation - Topul Artistului
09:55, Discovery Science - Cum se fabrică diverse lucruri?
10:00, Zone Reality - Amanet de lux
10:00, National Geographic Wild - La pescuit

SPORT

09:30, Eurosport - Schi alpin: Cupa Mondială, la Bansko, în Bulgaria
10:00, Sport.ro - ProMotor
10:00, Eurosport 2 - Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, în Canada
07:00, Sport 1 - No information
09:45, Extreme TV - Sânge, sudoare şi motoare

DESENE ANIMATE

10:00, Jetix - Liv şi Maddie
10:00, Minimax - Arthur
10:00, Cartoon Network - Scooby Doo şi monstrul din Mexic
09:50, Boomerang - Tom şi Jerry se dau în spectacol

STRAINE

10:18, TV5 - Brigade Animo
10:00, BBC Prime - Sinbad
10:04, Rai Uno - UnoMattina in famiglia
10:00, Fashion TV - Special Weekend
10:10, BBC World - World Features
10:00, CNN - CNN Newsroom





















.