Program TV, Acum la Tv, Ghidul filmelor de la TV  



ROMANESTI

23:30, TVR 1 - Love Ranch
22:25, TVR 2 - Frumoasa împărăteasă
23:00, Acasa - Teen Mom
23:00, Prima TV - Experiment periculos
22:00, PRO TV - Ferma Vedetelor
23:35, TVR International - Eurovision - Drumul pre Viena
20:30, Antena1 - Te cunosc de undeva!
23:00, REALITATEA TV - Realitatea de la fix
23:00, B1TV - 360°
22:30, TVH - Femeia în roşu
23:45, National TV - Consilier de urgenţă
23:00, PRO TV International - Acasă la români
23:45, N24 - Ştiri
23:35, Romantica - Tărâmul nostru
23:00, Antena3 - Ştiri
22:00, Euforia Lifestyle Tv - Jocul morţii
23:30, Antena International - Capcana starurilor
23:30, Kanal D - Ştirile Kanal D
22:00, Antena2 - Refresh by Oana Turcu

FILM

23:30, HBO - Născut din nou
23:00, Hallmark - Hawaii 5.0
23:00, AXN - Secrets & Lies
23:00, ProCinema - Children of the Night
23:55, Cinemax - Poliţiştii
22:00, TCM - Blade
23:00, TV 1000 - Doi oameni perfecţi
23:10, AXN SCI-FI - De la Apusul la Răsăritul Soarelui
22:25, AXN CRIME - Condamnată la supravieţuire
23:45, MGM - În umbra lupului
23:30, HBO Comedy - Băieţi frumoşi

MUZICA

22:00, Kiss TV - Kiss by night
23:00, MTV Romania - Catfish
21:00, VH1 - Total Pop Party
22:01, Etno TV - Cântece pentru cei dragi
21:30, Mezzo TV - Jonas Kaufmann Sings Lohengrin In Munich
23:00, MTV2 - Saturday Night Indie Disco!
21:40, MTV Hits -
23:00, VH1 Classic - 90s Vs 00s
22:00, MTV Dance - Club Bangers
23:00, Favorit TV - Favoriţii sunteţi voi
20:30, Televiziunea U - Videoclips

STIINTE

23:00, Discovery - Un oraş la capătul pământului
23:50, Animal Planet - Monştrii apelor
23:00, National Geographic - Droguri SRL
23:40, Viasat Explorer - Cel mai periculos războinic
23:45, Viasat History - Misterele muzeelor
22:01, Discovery Civilisation - Cântece pentru cei dragi
23:40, Discovery Science - Cum se fabrică?
23:50, Zone Reality - Infidelităţi
23:00, National Geographic Wild - Sălbatica Sri Lanka

SPORT

23:15, Eurosport - Snooker: Campionatul Players , în Thailanda
23:00, Sport.ro - Punk'd
22:00, Eurosport 2 - Fotbal: Montreal Impact (Canada) - Orlando City SC (Statele Unite ale Americii)
23:50, Extreme TV - Competiţia de downhill SEBA Beton On Fire

DESENE ANIMATE

22:35, Jetix - Al treisprezecelea an
23:50, Cartoon Network - Chop Socky Chooks
23:55, Boomerang - Poveşti cu Tom şi Jerry

STRAINE

22:00, TV5 - Divertissement
23:45, BBC Prime - Live de la Apollo
21:30, Rai Uno - Sofia ( BUL ) . Calcio: Qualificazioni Campionati Europei 2016 Bulgaria - Italia
23:55, Fashion TV - Special Weekend
23:30, BBC World - Dateline London
23:45, CNN - Defining Moments





















.